God of Light

God of Light 1.0

Gra logiczna w atmosferze ambientu

God of Light to piękna i relaksująca gra logiczna na iPhone i iPad, w której musisz rozświetlić wszechświat potęgą swojego rozumowania.  

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Uzależniająca rozgrywka
  • Żywa, piękna grafika
  • Świetny ambientowy soundtrack
  • Relaksująca

Wady

  • Sterowanie na iPhone może być niedokładne

Bardzo dobry
8

God of Light to piękna i relaksująca gra logiczna na iPhone i iPad, w której musisz rozświetlić wszechświat potęgą swojego rozumowania.  

W stronę światła

Fabuła God of Light nie jest specjalnie skomplikowana. Głównym bohaterem gry jest wiązka światła imieniem Joey, która posiada twarz. Twoje zadanie polega na skierowaniu promieni światła ku obiektowi, znanemu jako „Źródło Życia”. Na każdym poziomie musisz znaleźć odpowiedni sposób, by precyzyjnie manipulować wiązką światła i trafić nią do celu.

Możesz kierować światłem na wiele różnych sposóbów. Do pomocy będziesz mieć wiele różnych obiektów, którymi należy strategicznie operować, aby odbijać, załamywać, teleportować światło lub zmienić jego kolor. W grze znajdziesz ponad 75 poziomów, które w miarę Twoich postępów stają sie coraz bardziej zawikłane i wymagające

Panowanie nad światłem

Sterowanie w God of Light jest naprawdę proste. Przeciągasz palcem wiązkę światła pochodzącą od Joey’a i również za pomocą dotyku manipulujesz odpowiednio przedmiotami służącymi do odbijania promieni. Kontrolowanie światła znakomicie działa na iPadzie, jednak na iPhone może być niezbyt dokładne.  

Bóg jest DJ'em

God of Light to gra niezwykle wysublimowana pod względem graficznym. Wspaniałe, fantastyczne światy są znakomicie zrenderowane, a promienie świetlne elektryzująco piękne i jasne. Jedynym, niewielkiem zarzutem jest to, że promienie zielonego i niebieskiego światła mają odrobinę zbyt podobną tonację. Nie jest to dużą niedogodnością, jednak może stanowić problem dla osób, które niezbyt dobrze rozpoznają niuanse kolorystyczne. 

Jednym z mocniejszych aspektów gry jest ścieżka dźwiękowa, za którą odpowiada triphopowy duet U.N.K.L.E. Ambientowa atmosfera muzyki znakomicie wpasowuje się w stylistykę gry o mrocznej, wciągającej naturze. Niemniej fani zespołu szybko zorientują się, że uświetniająca grę muzyka nie oddaje w pełni magii starszych nagrań zespołu.

Fantastyczna pozdróż świetlna

God of Light to gra, od której szybko się uzależnisz. Możesz się przy niej znakomicie zrelaksować i poddać stymulacji endorfin przez bodźce tego pięknego świata. 

God of Light

Download

God of Light 1.0

Opinie użytkowników o God of Light

Sponsorowany×